Kontakt

Vi vill ha en aktiv dialog med våra kunder och vill gärna ha din synpunkter om och kunskaper inom träfiberisolering och hållbart byggande.

Är du intresserad av produkten eller produktionsprocessen?

Kontakta oss gärna på info@topcell.se eller fyll i formuläret nedan.

Mail info@topcell.se
Fakturor ​​​​​​​invoice@topcell.se
Växel 010-263 00 00
Andreas Östlund
CEO/ Marknad
andreas@isoleringslandslaget.se
Ulf Wikström
Teknikansvarig certifiering
Ulf.Wikstrom@topcell.se
Hans-Olof Ludvigsson
Produktionsansvarig
hans-olof@topcell.se

Vill du köpa lösullsisolering, isolera huset eller tilläggsisolera vinden?

Då ska du kontakta vårt dotterbolag Isoleringslandslaget AB som är en av Sveriges största lösullsinstallatörer. 


​​​​​​​Växel
010-263 00 00

Kontaktuppgifter till vår försäljningsorganisation

Johan Borres
Försäljning Dalarna samt Husindustrin/Teknisk support/Föreskrivande led
​​​​​​​

0702-90 06 05
johan@isoleringslandslaget.se
Marcus Huld
Försäljning Stockholm/Mälardalen
​​​​​​​

0708-13 60 64
marcus@isoleringslandslaget.se
Klas Abrahamsson
Försäljningschef. Storkund bygg, brf & fastighetsbolag hela Sverige
​​​​​​​

0708-13 60 69
klas@isoleringslandslaget.se
Roger Olausson
Försäljning Örebro, Värmland, Västra Götaland &Västmanland

0702-24 13 98
roger@isoleringslandslaget.se
Tony Bejedal
Försäljning Stockholm, Södermanland & Östergötland
​​​​​​​

0705-18 93 01
tony@isoleringslandslaget.se
Joakim Sjöstrand
Försäljning Dalarna & Gävleborg
​​​​​​​

0725-22 00 15
joakim@isoleringslandslaget.se
Emma Bergqvist
Försäljning Uppsala & Norra Stockholm
​​​​​​​

0721-66 40 02
emma@isoleringslandslaget.se
Michael Klingvall
Försäljning Tilläggsisolering Villa Stockholm
​​​​​​​

0708-13 61 15
​​​​​​​michael@isoleringslandslaget.se

Här finns våra kontor och depåer

Kontor Stockholm:
Gamla Stallet, Stora Wäsby, 194 37 UPPLANDS VÄSBY
Kontor Gävle:
Skolgången 15 (Hemsta Works), 802 93 GÄVLE
Depå Norra Stockholm:
Västerbytorp 111, 195 96 ROSERSBERG
Kontor & Depå Södra Stockholm/Södertälje:
Eknäs Gård, 151 66 SÖDERTÄLJE
Kontor & Depå Sandviken:
Mullervägen 14, 811 93 SANDVIKEN
Kärråsvägen 73, 811 91 SANDVIKEN
Kontor & Depå Borlänge:
Tunavägen 290, 781 73 BORLÄNGE
Kontor & Depå Örebro:
Vallgatan 43, 716 31 FJUGESTA
Depå Söderbärke:
Elvéns väg 4, 777 60 SÖDERBÄRKE

Maila oss direkt

Vi hjälper dig att hitta effektiva, smidiga, säkra och ekonomiska lösningar för dig och  ditt företag.